www.strandjagtforeningen.dk
 
 
 
Kontaktpersoner  
 

Formand og flugtskydningsinstruktør, samt Web master:

Flemming Toft - mail: flemming@hyen.dk  ( mobil: 2047 7786 )


Næstformand – flugtskydningsinstruktør – riffelinstruktør og jagthornsinstruktør:

Poul Ertzinger - mail: poul@ertzinger.dk

 

Bestyrelsesmedlem – flugtskydningsinstruktør og riffelinstruktør:

Martin Clausen - mail: clausen.work@gmail.com


Kasserer og flugtskydningsinstruktør:

Helmut Christiansen - mail: helmut@egernsund.dk

 

Kontaktperson til flugtskydningerne, samt bestyrelsesmedlem og flugtskydningsinstruktør:

Tom Ecklon - mail: tom.ecklon@gmail.com


Kontaktperson til riffelskydningerne, bestyrelsesmedlem og riffelinstruktør: 
Kim Skriver - mail:  
kimskriver@bbsyd.dk

 

Kontaktperson for Jægerhuset

Kurt Dalgaard - mail: kdalgaard@live.dk


Polens klub:  

Søren Ravnholt Jensen - mail: sorenravnholt@gmail.com

 

Riffelinstruktør og flugtskydningsinstruktør

Tommy Clausen - mail:  tommyclausen0606@gmail.com

  

Flugtskydningsinstruktør:

Preben Blomgreen - mail: preben@blomgreen.dk

 

 
   
Copyright © Landsbyhjemmeside.dk